aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Ugandění v Kavárně JANKL

Ugandění | 22. 11. 2014 | JANKL, Pacov

Uganda je od Pacova přibližně 5700 km vzdušnou čarou daleko a je přibližně třikrát větší než Česká Republika. Přesto kousek Ugandy bude v Pacově právě 22. listopadu. A to díky benefiční akci pro organizaci Whisper, která bude v nové kavárně Jankl od 18:30. Whisper má své aktivity právě v Ugandě. Na akci vystoupí uskupení The Riverman, kteří po koncertech v Brně, Praze, Lanškrouně a dalších městech vystoupí i v Pacově. Jako další do rytmu bude hrát Lukáš Vídeňský a Jiří Pejša. Pod jejich vedením bude probíhat i krátký workshop bubnování na djembe, kde si zájemci budou moci vše vyzkoušet. Poslechnout si budete moci i pacovského básníka a textaře Pavla Pavlíka, který na akci přednese něco ze své tvorby a doplní tak další dění na této akci. Vstupné bude dobrovolné a výtěžek půjde přímo organizaci Whisper. Tato organizace poskytuje základní vzdělání více než 108 dětem a střechu nad hlavou pro více než 25 dětí.

Whisper nejen že poskytuje dětský domov a školu, ale také se věnuje komunitnímu rozvoji. Navštěvováním více než třiceti obcí, kontrolují pracovníci Whisperu přes sto dětí a dalšímu pěti stu dětí bylo poskytnuto oblečení, školní materiál a hračky. Pro rozvoj komunity Whisper zahájil také enviromentální projekt, kdy zaškoluje dospělé do práce se zvířaty a starání se o půdu. Budeme se těšit na vaši návštěvu! Vaše účast může vykouzlit nemálo úsměvů na tvářích mnoha dětí!

Účinkující

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 18.30, úterý 22. 11. 2014
VSTUPNÉ: dobrovolné
MÍSTO: Kavárna JANKL

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin