aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě
THE RIVERMAN a JAMES HARRIES (UK) | 22.6.2013 | Pacov

THE RIVERMAN a JAMES HARRIES (UK)

The Riverman - koncert a křest alba ANIMAL SPIRITS - a koncert Jamese Harriese (UK)

V sobotu 22.6. v pacovském zámku vystoupí indie-folková skupina The Riverman a jako host večera vynikající britský kytarista a zpěvák James Harries. The Riverman představí své první EP s názvem Animal Spirits.

Skupinu The Riverman (http://www.theriverman.cz/) tvoří dva členové Vladimír Rokoský (kytara/zpěv) a Josef Blecha klavír/zpěv) které možná znáte z jejich předchozího působení ve skupině Mama Earth. Měli jste je možnost vidět před rokem, kdy velmi slušně zaplněný Vojnův sál byl svědkem vystoupení plném jednoduchých písniček v akustickém hávu, které ovšem nepostrádali naléhavost a silné melodie. Aktuální EP Animal Spirits nahráli ve svém domácím studiu a s postprodukcí a zvukem jim pomáhal Mirek Šmilauer v nahrávacím studiu http://www.spalena.cz/.

Velmi speciální host sobotního večera bude James Harries, který je za léta působení v České republice dobře znám a jeho koncerty předchází pověst skvělých písniček a vynikajícího zpěvu. James Harries spolupracoval s celou řadou předních českých hudebníků a vytvořil také několik soundtracků k filmům jako Bobule nebo Lidice.

KDY: 20.00h 22.6.2013
VSTUPNÉ: dobrovolné
MÍSTO: sál Zámku Pacov (mapa)

Po skončení koncertu proběhne afterparty na horním parkovišti u Zámku Pacov!


Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin