aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

The Riverman a Filip Kačer

Na 8.9. jsme pro vás připravili koncert pacovské debutující skupiny The Riverman. Jedná se sice o první veřejné vystoupení, nicméně její dva členové se znají ze společného působení ve skupině Mama Earth, se kterou odehráli spoustu koncertů nejen v Pacově a okolí.

Tentokrát ovšem půjde o zcela něco jiného!

Dvojice muzikantů ve složení kytara a piano čerpá z jiných inspiračních zdrojů a jejich indie-folková hudba se opírá o jednoduché folkové písničky ovšem plné dynamických zlomů, výrazných melodií a naléhavého projevu obou zpěváků. V jejich repertoáru je několik coververzí (např. od skupin Radiohead, Mumford & Sons) ovšem jinak kapela vsadila zcela na autorskou tvorbu.

The Riverman už zkouší skoro dva roky v jejichž průběhu spolupracovali s několika dalšími hudebníky, aby se nakonec jejich počet ustálil na dvou základních členech: Josef Blecha - piano/zpěv a Vladimír Rokoský kytara/zpěv.

Atmosféry jejich hudby ještě zvýrazní krásně zrekonstruovaný Vojnův sál v pacovském zámku, kde vás rádi, v zářijovou sobotu 8.9. uvítáme.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 20.00h 8.9.2012
VSTUPNÉ: dobrovolné (doporučené 50 Kč - děkujeme)
MĂŤSTO: sál pacovského zámku

The Riverman

http://bandzone.cz/theriverman
http://www.facebook.com/pages/The-Riverman/226823374072519

Filip Kačer

Filip Kačer vystoupí se svou vlastní tvorbou na australský domorodý nástroj didgeridoo.

Na jeho bandzone stránkách http://bandzone.cz/filipkacer si v nejbližší době budete moci poslechnout první kvalitnější nahrávku.

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin