aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

OZVĚNY FESTIVALU PACOVSKÉHO POLEDNÍKU

Srdečně Vás zveme na akustický projekt hráče na didgeridoo Ondřeje Smeykala a hráče na křiššálové mísy a obří gongy Bear Love (London, UK).

Bear Love patří mezi světové specialisty, zabývající se zvukovými experimenty s největšími gongy světa, dosahujícími velikosti 2 metrů v průměru. Ĺ˝ije a pracuje v Londýně, rádius jeho působení je po celé Evropě. Kromě hudby se zabývá i sbíráním primitivního umění Austrálie, je provozovatelem jedné z nejkvalitnějších prodejních sbírek tradičních nástrojů Austrálie mimo kontinent.

Zkušenost, kterou publikum na takovýchto akustických vystoupeních získává, je nezaměnitelná. Koncept zvukového působení promlouvá k celé tělu, ke všem jeho složkám. Návštěvníci nevnímají frekvenční rozsah jen ušima, ale celým tělem, přičemž zdrojem Ăşčinku není elektrifikovaná hudba, ale akustický, unikátní souzvuk bronzových obřích gongů a zvonců a didgeridoo.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 20.00h 14.9.2012
VSTUPNÉ 150 Kč na místě / 120 Kč předprodej Knihkupectví U Hrušky / 90 Kč studenti
MÍSTO: Zámecká kaple v Pacově
VYBAVENÍ: Doporučujeme Vám vzít si s sebou karimatky a deky na které si sednete na zem - prožitek z hudby bude tímto umocněn!

Ondřej Smeykal

Podívejte se na zajímavý rozhovor s Ondřejem Smeykalem Na plovárně!

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin