aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě
Pacovská kola pro Afriku | srpen | Pacov

Pacovská kola pro Afriku

Posláním společnosti Kola pro Afriku, o.p.s., je umožnit dětem v Africe cestu ke vzdělání – tu jim umožní kola, která darují lidé z České republiky. Cílovými destinacemi jsou Gambie, Čad a Kameron. Kola podporují celkovou gramotnost, větší možnost pracovního uplatnění i zvýšení občanského statutu lidí v Africe. Za dva a půl roku se podařilo vybrat více jak 13 000 kol. Velký podíl práce na projektu – opravu a přípravu kol na převoz – odvádějí nejen pracovníci společnosti, ale i vězni z heřmanické věznice.

Do projektu se můžete zapojit i vy! Sběr kol v Pacově se uskuteční o nedělích 16. a 30. srpna v 15.45 na nádvoří pacovského zámku. Kola můžete darovat i v průběhu celého festivalu Pacovský poledník (22. a 23. srpna). Během festivalu pro vás bude dále připraveno představení projektu Kola pro Afriku a výstava obrázků pacovských dětí na stejné téma.

Pomoci šířit myšlenku můžete i tak, že nasdílíte na Facebooku svou fotografii s kolem či na kole a označíte ji hashtagem #PacovskaKolaProAfriku. Průběh akce můžete sledovat též na Facebooku - Pacovská kola pro Afriku.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: neděle 16. a 30. srpna od 15.45, 22. - 23. srpna
VSTUPNÉ: kolo;)
MÍSTO: nádvoří pacovského zámku (mapa)
MÍSTO v internetu: Facebook - Pacovská kola pro Afriku

Informace

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin