aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Na jawě kolem Černého moře | 5. 3. 2016 | Kavárna JANKL | Pacov

Na jawě kolem Černého moře

Pakultura vás zve do Kavárny JANKL na povídání dehtářského cestovatele Milana Vaněčka o cestě na legendárním motocyklu JAWA 350 kolem Černého moře .

Milan za 109 dní projel 10 zemí a na tachometru mu přibylo 12 699 kilometrů. Mimo jiné se několikrát objevil v televizi, navštívil Černobyl, Krym, Groznyj a mnoho dalších míst. Po cestě domů se připojil k českým dobrovolníkům na srbské hranici, kde poskytovali pomoc syrským uprchlíkům.

Přijďte si poslechnout, co vše na cestě zažil, a dozvědět se, proč se za takovým dobrodružstvím vydal. Jak se teď žije na Ukrajině? Jak daleko dojela jawa bez poruchy? Koho všeho můžete na cestách potkat? Musel s sebou vézt české pivo, nebo je všude k dostání? Bude to příjemné povídání.

Abyste věděli, na co se můžete těšit, poslechněte si rozhovor s Milanem na stránkách Českého rozhlasu nebo se podívejte na malou ochutnávku z jeho videoarchivu.


Kdy, Kde, Jak?

KDY: 19.00, sobota 5. 3. 2016
VSTUPNÉ: dobrovolné
MÍSTO: Kavárna JANKL

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin