aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Hluboká muzikoterapeutická relaxace s prožitkovým a transformačním účinkem

Konopí v praxi | 24. 10. 2014 | Pacov

Pakultura o.s. ve spolupráci s městem Pacov si vás dovolují pozvat na nevšední akci, která se uskuteční 11.11. 2014 v sále Pacovského zámku od 19:00. Zpívat a hrát bude PaedDr. Lubomír Holzer, jehož mohli někteří vidět a slyšet v červnu 2013, když řídil koncert muzikoterapeutického sboru v zámecké kapli sv. Václava. Tentokrát v Pacově představí muzikoterapeutickou techniku zvanou pasivní prožitková relaxace.

Během relaxace na sebe účastníci nechávají působit blahodárné zvuky, jež vytváří sám muzikoterapeut na etnické nástroje s přirozeným laděním, jako jsou např. didgeridoo, tibetské mísy, šamanský buben, brumle, ústní harfa, koncovka. Právě ty mají jedinečnou schopnost vydávat tóny, které dokáží léčit lidské tělo a harmonizovat všechny tělesné systémy. Postupně dochází ke zklidnění a nastává relaxovaný stav, jež může přerůstat i v meditaci. Zároveň se uvolňuje celé tělo účastníků a odchází z něj napětí a bolest.

Celostní muzikoterapie je vhodná a bezpečná disciplína pro léčbu různých druhů onemocnění a poruch na fyzické i psychické úrovni. Zároveň je určena široké veřejnosti, kdy slouží jako účinná technika pro získání energie a zkvalitnění běžného života.

Jelikož je počet míst na relaxaci omezen, je třeba si místo předem rezervovat na kacermuzikoterapie@seznam.cz, nebo na tel. 728 886 514 (Filip Kačer).

Doporučujeme na relaxaci dorazit min. 10 minut předem a vybavit se pohodlným oblečením, karimatkou, přikrývkou a polštářkem.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 19.00, úterý 11. 11. 2014
VSTUPNÉ: dobrovolné
MÍSTO: sál Zámku Pacov (mapa)

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin