aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě
Koncert muzikoterapeutického orchestru | 20. 6. 2015 | Pacov

Koncert muzikoterapeutického orchestru

Hrají a zpívají členové sekce celostní muzikoterapie pod vedením PaedDr. Lubomíra Holzera

Zazní nástroje jako didgeridoo, brumle, africké djembe, šamanský buben, tibetská mísa, koncovka a další nástroje s přirozeným laděním.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 16.00, sobota 20. 6. 2015
VSTUPNÉ: není
MÍSTO: Kino Pacov

Muzikoterapeutický celostní orchestr – MCO

Muzikoterapeutický celostní orchestr – MCO - koncertuje od roku 2003 v České republice a v Polsku. Je tvořen absolventy studia celostní muzikoterapie LH metodou na FF Univerzity Palackého v Olomouci. Orchestr řídí jeho zakladatel PaedDr. Lubomír Holzer. Hudebníci – muzikoterapeuté používají výhradně akustické hudební nástroje s přirozeným laděním. Hrají na lidové, etnické, klasické staré i pravěké nástroje. Repertoár tvoří intuitivní muzikoterapeutické písně a moravské lidové balady. Do variabilního instrumentáře muzikoterapeutického celostního orchestru náleží bubny djembé, šamanské bubny, tibetské mísy, brumle, ústní harfy, koncovky, fujary, cistra, didgeridoo, perkuse, gongy, balafony, mluvící buben, Udu. Nástroje staré reprezentuje cistra a psaltérium. Z klasických nástrojů MCO používá housle, violu, violoncello i akordeon. Hudebníci ovládají rozmanité vokální techniky - rezonanční, alikvotní, hrdelní a intuitivní muzikoterapeutický zpěv. Na koncertech, které nesou od roku 2003 název „Zázraky světa“ vystupují členové orchestru se svými klienty a pacienty s mentálním postižením, s kombinovanými vadami, s autismem, s pacienty s psychickým onemocněním, s dětmi s poruchami chování a emocí i s dětmi s mateřských a základních škol. Koncerty MCO mají vždy hluboký povznášející, muzikoterapeutický a transformační účinek. Muzikoterapeutický celostní orchestr svou hudbou šíří pocit sounáležitosti všech živých bytostí se Zemí a Vesmírem, dobrou náladu, pozitivní emoce a myšlenky celostní muzikoterapie i muzikoterapeutické LH metody.

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin