aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě
Koncert muzikoterapeutické hudby | 29.6.2013 | Pacov

Koncert muzikoterapeutické hudby

Muzikoterapeutická, intuitivní hudba vzniká v přítomném okamžiku a její nedílnou součástí jsou kvalitní, živé, přirozeně laděné nástroje z přírodních materiálů. Velká část jedinečného zvukově hudebního až nadsmyslového zážitku je utvářena i místem a prostorem, propojením souznějících a vnímavých schopností absolventů Celostní muzikoterapie pocházejících z různých koutů Čech a Moravy.

Přijďte si poslechnout tibetské mísy, didgeridoo, fujary, brumle, koncovky, šamanské bubny, bubny džembé a alikvotní, intuitivní zpěv vycházející z energie české a moravské krajiny a našich nejstarších dochovaných písní. Aktéři tohoto koncertu své hudební schopnosti směřují k pomoci potřebným, zdravotně postiženým spoluobčanům i široké veřejnosti a pacovská kaple bude místem, kde se tyto společné záměry propojí. Věříme, že tím vzniká krásná, hluboká hudba a zveme všechny, kdo si chtějí toto místo prohlédnout i zvukovou optikou.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 19.00h 29.6.2013
VSTUPNÉ: 100 Kč
MÍSTO: Zámecká kaple - Pacov
ÚČINKUJÍCÍ: Absolventi studia Celostní muzikoterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci
S SEBOU: Pro lepší prožití celého koncertu doporučujeme vzít si karimatku a spacák/deku. Na místě budou připravené i židle k sezení.

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin