aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Hluboká muzikoterapeutická relaxace s PaedDr. Lubomírem Holzerem

Hraje a zpívá: Lubomír Holzer

Hluboká muzikoterapeutická relaxace | 19. 6. 2015 | Pacov

Pakultura o.s. Vás opět srdečně zve na muzikoterapeutickou relaxaci s prožitkovým a transformačním účinkem, kterou povede PaedDr. Lubomír Holzer, přední český muzikoterapeut.

Pro úspěch této akce na podzim roku 2014, jsme se rozhodli relaxaci opět zopakovat.

Během relaxace na sebe účastníci nechávají působit blahodárné zvuky, jež vytváří sám muzikoterapeut na etnické nástroje s přirozeným laděním, jako jsou např. didgeridoo, tibetské mísy, šamanský buben, brumle, ústní harfa, koncovka. Právě ty mají jedinečnou schopnost vydávat tóny, které dokáží léčit lidské tělo a harmonizovat všechny tělesné systémy. Postupně dochází ke zklidnění a nastává relaxovaný stav, jež může přerůstat i v meditaci. Zároveň se uvolňuje celé tělo účastníků a odchází z něj napětí a bolest.

Celostní muzikoterapie je vhodná a bezpečná disciplína pro léčbu různých druhů onemocnění a poruch na fyzické i psychické úrovni. Zároveň je určena široké veřejnosti, kdy slouží jako účinná technika pro získání energie a zkvalitnění běžného života.

Počet míst na relaxaci je omezen. Registrovat se můžete na tel. 728 886 514 nebo emailu kacermuzikoterapie@seznam.cz (Filip Kačer)

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 19.00, pátek 19. 6. 2015
VSTUPNÉ: dobrovolné (doporučené 330 Kč)
MÍSTO: sál Zámku Pacov (mapa)

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin