aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Velmi se vám všem omlouváme, ale zítřejší (5. 6. 2015)Beseda o životě muslimů v ČR se ze zdravotních důvodů bohužel nemůže uskutečnit. Protože jsme ale o ni zaregistrovali velký zájem, zavazujeme se k tomu, že akci uspořádáme hned jak to bude možné. Samozřejmě Vás o tom budeme informovat.

Beseda o životě muslimů v ČR

Beseda o životě muslimů v ČR | 5. 6. 2015 | Pacov

Gymnázium Pacov a Pakultura o. s. Vás srdečně zvou na povídání Enese Zaimoviće, českého muslima, který studuje gymnázium v Českých Budějovicích a pochází z Černé Hory. Enes bude hovořit o svých zkušenostech z běžného života a postavení českých muslimů ve společnosti. Také se dozvíte, jak vnímá debaty kolem islámu v Evropě a co pro něj odkaz islámu znamená. Součástí besedy bode projekce dvou krátkých filmů (Muslim Demographics a Muslim Demographics: The Truth), které se z různých pozic vyjadřují k přítomnosti muslimů v Evropě. Po projekci bude následovat volná debata. Všichni zájemci o otevřenou a tolerantní diskusi jsou srdečně zváni.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 19.00, pátek 5. 6. 2015
VSTUPNÉ: dobrovolné
MÍSTO: sál Zámku Pacov (mapa)

Informace

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin