aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Beata Bocek

Beata Bocek | 5. 9. 2014 | Pacov

Pakultura si pro Vás na začátek září (bez dvou dní přesně po roce) připravila koncert slezské textařky, zpěvačky a skladatelky Beaty Bocek, nominované v posledním roce 2013 na Cenu Anděl v kategorii World Music.

Osobitá písničkářka zpívá a texty píše převážně v polském jazyce, zvukomalebně dotvářejícím její podmanivé, melodické, osobně a duchovně laděné skladby. Inspiraci hledá na cestách po celém světě, a ikdyž se ráda obklopuje spřízněnými muzikanty, její tvorba je založena hlavně na vlastním doprovodu (akordeon, ukulele, kytara, koncovka, mbira).

Nyní po návratu z Nového Zélandu, Švédska a Finska prezentuje nové písničky se švédským multiinstrumentalistou Christofferem Strandhem.

„S kytarou jsem folková písničkářka, akordeon mě vrací do Těšína, s koncovkou se cítím být ženou hor, mbira ze mě dělá šamanku a ukulele přináší lehkost a vzpomínky na cestování.“

Podívejte se na webové stránky www.beatabocek.com.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 20.00, pátek 5. 9. 2014
VSTUPNÉ: dobrovolné (doporučené: 70 Kč)
MÍSTO: sál Zámku Pacov (mapa)


Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin