aktuality
o nás
sponzoři
fotogalerie
archiv
Pakulturní Knihotoč
Benefiční koncerty pro Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Vyklanticích
Familiae genealogia - Po stopách našich předků
maillist

odhlásit odběr
Facebook sociální sítě

Alasdair Bouch (UK)

Britský zpěvák a skladatel Alasdair Bouch žije v Praze už čtyři roky. Jeho vlastní písně zahrnují alt-folk, melodický power-pop a blue-eyed soul. Jeho vysoce osobní texty a vášnivé podání písní nejlépe popisuje "confessional blues".

Ve své tvorbě navazuje na anglické písničkářství, jež je stavěné na textu, což ve svých písních potvrzuje. Hlavním hudebním společníkem Alasdaira Bouche je kytara, která podkresluje duchaplné a procítěné texty jeho písní. I když prozatím koncertoval pouze ve státech Evropy, tak za sebou má jen za poslední 3 roky na 450 vystoupení na koncertech či festivalech. Koncerty Alasdaira Bouche jsou skvělým odpočinkem od starostí všedních dnů. O tom jak skvělý je Alasdair hudebník se mohou přijít přesvědčit všichni ti, co milují duchaplné texty a anglické písničkářství.

Kdy, Kde, Jak?

KDY: 20.00h 29.3.2013
VSTUPNÉ: dobrovolné
MÍSTO: sál Zámku Pacov (mapa)

Řekněte o této stránce svým známým

Řekněte o této stránce svým známým na Facebooku! Řekněte o této stránce svým známým Twitteru! Řekněte o této stránce svým známým GooglePlus! Sociální sítě - sharerPAKULTURA z. s.http://www.pakultura.cz© 2012-17admin